wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatności
Dodatkowe opcje przeglądania

Płatności

E-sklep udostępnia następujące sposoby płatności za złożone zamówienie:

  • gotówką lub za pośrednictwem transakcji bezgotówkowej przy odbiorze towaru, w przypadku odbioru osobistego,
  • przelewem w systemie on-line za pośrednictwem PayU.
 

Do Produktów zamówionych telefonicznie stosuje się przepisy Regulaminu dotyczące płatności przy odbiorze.

Do Produktów zamówionych ze sposobem dostawy za pośrednictwem Paczkomaty InPost jedyną dostępną formą płatności jest przelew w systemie on-line PayU.

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu dostawy za pośrednictwem Paczkomaty InPost do wartości zamówienia zostaną doliczone koszty dostawy.

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przy odbiorze osobistym Klient zobowiązany jest do odbioru zamówienia i uiszczenia płatności w terminie 5 dni roboczych od dnia w którym Sprzedawca drogą elektroniczną, na adres e-mail podany w Formularzu zamówienia poinformował Klienta o statusie zamówienia “zrealizowano” , w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane.

W przypadku braku wyboru sposobu płatności i dostawy przez Klienta zarejestrowanego w E-sklepie w momencie składania zamówienia, Klient zobowiązany jest do uzupełnienia zamówienia o sposób płatności i dostawy w ciągu 48 godzin od chwili w którym rozpoczął proces wypełniania Formularza zamówienia, w przeciwnym razie proces zamówienia zostanie anulowany.


Przejdź do strony głównej